DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zdroj POUŽITÉ Použité
Kód: UZYDELNOT0621
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zdroj POUŽITÉ Použité| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Model procesoru | i5-8365U |
| Generace procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | BGA 1528 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Klávesy Windows | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zvukový systém | MaxxAudio Pro |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výrobce reproduktorů | Waves |
| Výška (zadní) | 2,3 cm |
| Hloubka | 229 mm |
| Hmotnost | 1,69 kg |
| Šířka | 333 mm |
| Specifické vlastnosti | Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf", Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Včetně polských nálepek na klávesnici, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí kabel | Ne |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.17 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443265511 |
| Processzor gyorsítótára: | 6 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,1 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor modell: | i5-8365U |
| Processzorgeneráció: | 8. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Rendszerbusz: | 4 GT/s |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorfoglalat: | BGA 1528 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 1,6 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor litográfia: | 14 nm |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje: | |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangrendszer: | MaxxAudio Pro |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszóró gyártó: | Hullámok |
| Magasság (hátul): | 2,3 cm |
| Mélység: | 229 mm |
| Súly: | 1,69 kg |
| Szélesség: | 333 mm |
| Specifikus jellemzők: | Nincs lóhere alakú tápkábel, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites Dell számítógépekhez, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Töltőport típusa: | Tápcsatlakozó |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Előlapi kamera jelformátuma: | 720p |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápkábel: | Nem |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

