DELL Inspiron 5441 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 laptop 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Szürke Új / Újracsomagolt
Kód: MOBDELNOTBBNN
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL Inspiron 5441 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 laptop 35,6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Szürke Új / Újracsomagolt| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 3,4 GHz |
| Processzor modell | X1P-42-100 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyorsítótára | 30 MB |
| Processzor órajelsebessége | 3,2 GHz |
| Processzor típusa | Qualcomm Snapdragon |
| Processzor gyártója | Qualcomm |
| Processzorgeneráció | Snapdragon X Plus |
| WLAN-vezérlő modellje | Qualcomm FastConnect 7800 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi sáv | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Qualcomm |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 5760 Mbps |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD formátum | M.2 |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| NVMe | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| USB töltési feszültség | 5V, 9, 15, 20V |
| USB töltési áram | 3,25 A |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Szürke |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín neve | Titán szürke |
| Alapanyag | Alumínium |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | Fehér |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Másodpilóta kulcs | Igen |
| Hangszóró teljesítménye | 2W |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Súly | 1,54 kg |
| Magasság (hátul) | 1,6 cm |
| Magasság (elöl) | 1,51 cm |
| Mélység | 223,8 mm |
| Szélesség | 314 mm |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Windows Hello | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Microsoft Copilot | Igen |
| Másodpilóta+ PC | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| Belső memória típusa | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Qualcomm Adreno |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Qualcomm Adreno GPU |
| Integrált GPU gyártó | Qualcomm |
| Alaplapi lapkakészlet | Qualcomm SoC |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 65 °C |
| Üzemi rezgések | 0,66G |
| Ütés működés közben | 110 gramm |
| Nem működési sokk | 160 gramm |
| Nem üzemi magasság | -15,2 - 10668 méter |
| Üzemeltetési magasság | -15,2 - 3048 m |
| Nem üzemi rezgések | 1.3G |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő | Nem |
| HD felbontás típusa | Full HD+ |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív képarány | 16:10 |
| Panel típusa | WVA |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása | 2,07 MP, 1920 x 1080 képpont |
| Videofelvételi sebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje | 3 óra |
| Akkumulátor súlya | 220 g |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A használt berendezéseket ne dobja a háztartási hulladékba – vigye el elektronikai hulladékgyűjtő helyre., Ne tegye ki a kábelt hosszabb ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| Márkaspecifikus technológiák | Express Charge Boost képes |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Qualcomm hatszög |
| NPU teljesítmény akár | 45 TOP |
| GPU teljesítmény akár | 1.7 TOP-ok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.19 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719149129 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,4 GHz |
| Processzor modell: | X1P-42-100 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 30 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 3,2 GHz |
| Processzor típusa: | Qualcomm Snapdragon |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzorgeneráció: | Snapdragon X Plus |
| WLAN-vezérlő modellje: | Qualcomm FastConnect 7800 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi sáv: | Három sáv (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Qualcomm |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 5760 Mbps |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| NVMe: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB töltési feszültség: | 5V, 9, 15, 20V |
| USB töltési áram: | 3,25 A |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Titán szürke |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | Fehér |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,54 kg |
| Magasság (hátul): | 1,6 cm |
| Magasság (elöl): | 1,51 cm |
| Mélység: | 223,8 mm |
| Szélesség: | 314 mm |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Windows Hello: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Microsoft Copilot: | Igen |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Qualcomm Adreno |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Qualcomm Adreno GPU |
| Integrált GPU gyártó: | Qualcomm |
| Alaplapi lapkakészlet: | Qualcomm SoC |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 65 °C |
| Üzemi rezgések: | 0,66G |
| Ütés működés közben: | 110 g |
| Nem működési sokk: | 160 g |
| Nem üzemi magasság: | -15,2 - 10668 méter |
| Üzemeltetési magasság: | -15,2 - 3048 m |
| Nem üzemi rezgések: | 1.3G |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | Full HD+ |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Panel típusa: | WVA |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 2,07 megapixel, 1920 x 1080 képpont |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Akkumulátor súlya: | 220 g |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Használt eszközét ne dobja a szemétbe – vigye el egy elektronikai hulladékgyűjtő helyre., Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| Márkaspecifikus technológiák: | Express Charge Boost képes |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Qualcomm hatszög |
| NPU teljesítmény akár: | 45 TOP |
| GPU teljesítmény akár: | 1.7 TOP-ok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

