DELL E sorozatú E2725HM számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONDELMON0262
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL E sorozatú E2725HM számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 15 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 28W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 14,8 W |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Piaci kategória | Hivatal |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,34 cm |
| Ferde szélesség (oldal) | 6,61 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 49,2 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 6,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,55 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 3,57 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 611,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 361,9 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 454,3 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 188,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 611,1 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| VGA portok száma | 1 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Felületi keménység | 3H |
| Válaszidő (gyors) | 5 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 81ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa | Él LED-ek |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Válasz | 8 ms |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Állvány mellékelve | Igen |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort |
| Gyors útmutató | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -5 - 21° |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Dell Display Manager (DDM) kompatibilitás | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, EPEAT Climate+, TCO, EPEAT Gold minősítés |
| Nem tartalmaz | Higany, PVC/BFR, Arzén |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2186816 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 171 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 98 154 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 81 225 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 12 483 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e) | 72 846 |
| PAIA verzió | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 4275 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.475 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184962442 |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 15 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 28W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 14,8 W |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Hivatal |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,34 cm |
| Ferde szélesség (oldal): | 6,61 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 49,2 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 6,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,55 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 3,57 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 611,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 361,9 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 454,3 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 188,3 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 611,1 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Felületi keménység: | 3H |
| Válaszidő (gyors): | 5 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa: | Él LED-ek |
| Panel típusa: | IPS |
| Válasz: | 8 ms |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -5 - 21° |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Dell Display Manager (DDM) kompatibilitás: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT Climate+, Teljes birtoklási költség, EPEAT Arany |
| Nem tartalmaz: | Higany, PVC/BFR, Arzén |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2186816 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 171 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 98 154 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 81 225 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 12 483 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | 72 846 |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 4275 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

