DELL CP3724 40,6 cm-es (16") hátizsák, fekete
Kód: MOBDELTOR0139
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL CP3724 40,6 cm-es (16") hátizsák, fekete| Külső zsebek | Oldalsó zseb |
| Összességében újrahasznosított tartalom | 100% |
| Belső zsebek | Dokumentumtartó zseb |
| Elülső zseb | Igen |
| Védő funkciók | Vízlepergető anyagok |
| Anyag | Poliészter |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret | 40,6 cm (16") |
| Fő termék színe | Fekete |
| Összeg | 1 |
| Borító típusa | Hátizsák |
| Fogantyú | Igen |
| Újrahasznosított anyagú termékek | Újrahasznosított műanyag |
| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
| Magasság | 440 mm |
| Szélesség | 310 mm |
| Kötet | 18 liter |
| Súly | 500 g |
| Laptop rekesz méretei | 270 × 25 × 400 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Újrahasznosított csomagolóanyag | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 5902002322829 |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb |
| Összességében újrahasznosított tartalom: | 100% |
| Belső zsebek: | Dokumentumtartó zseb |
| Elülső zseb: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízlepergető anyagok |
| Anyag: | Poliészter |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Maximális képernyőméret: | 40,6 cm (16") |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Fogantyú: | Igen |
| Újrahasznosított anyagú termékek: | Újrahasznosított műanyag |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
| Magasság: | 440 mm |
| Szélesség: | 310 mm |
| Kötet: | 18 liter |
| Súly: | 500 g |
| Laptop rekesz méretei: | 270 × 25 × 400 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Újrahasznosított csomagolóanyag: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

