Dell 16-Plus-9052BLU Ultra 9 288V 16" WUXGA Touch 32 GB SSD 1 TB BT BLKB FPR Win11 Blue (REPACK) 2Y Nový / Repack
Kód: MOBDELNOTBBR8
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dell 16-Plus-9052BLU Ultra 9 288V 16" WUXGA Touch 32 GB SSD 1 TB BT BLKB FPR Win11 Blue (REPACK) 2Y Nový / Repack| Model procesoru | 288V |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Intel® Smart Cache | Ano |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Barva | Modrá |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 250,6 mm |
| Šířka | 356,8 mm |
| Výška | 15,6 mm |
| Hmotnost | 2,05 kg |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics 140V |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| LED podsvícení | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu | WVA |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px, 2,07 MP |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719152419 |
| Processzor modell: | |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Intel® intelligens gyorsítótár: | Igen |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor típusa: | Intel Core i7-9700HQ |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Szín: | Kék |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | 250,6 mm |
| Szélesség: | 356,8 mm |
| Magasság: | 15,6 mm |
| Súly: | 2,05 kg |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc Graphics 140V |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | WVA |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont, 2,07 megapixel |
| Akkumulátor kapacitása: | 4000mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

