CORDA HOME ALUMÍNIUM LÉTRA 4 FOKOZAT KRAUSE
Kód: NREKREDRA0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CORDA HOME ALUMÍNIUM LÉTRA 4 FOKOZAT KRAUSE| Szélesség | 430 mm |
| Hossz | 1500 mm |
| Maximális munkamagasság | 2,8 méter |
| Súly | 3,5 kg |
| Mélység | 120 mm |
| Anyag | Alumínium |
| Létrafokok száma | 4 lépés |
| Maximális terhelés | 150 kg |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Tárolótálca | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Modell | Szabadon álló létra |
| Figyelmeztetés | Ne használja elektromos vezetékek közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ladders |
|---|---|
| Súly: | 3.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4009199000705 |
| Szélesség: | 430 mm |
| Hossz: | 1500 mm |
| Maximális munkamagasság: | 2,8 méter |
| Súly: | 3,5 kg |
| Mélység: | 120 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Létrafokok száma: | 4 lépés |
| Maximális terhelés: | 150 kg |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Tárolótálca: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Modell: | Szabadon álló létra |
| Figyelmeztetés: | Ne használja elektromos vezetékek közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

