Canon PG-560XL tintapatron 1 darab Eredeti Nagy (XL) töltetű fekete
Kód: TUSCANCAN0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PG-560XL tintapatron 1 darab Eredeti Nagy (XL) töltetű fekete| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| OEM-kód | PG-560XL |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 400 oldal. |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Modell | Eredeti |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta mennyisége | 14,3 ml |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztetés | A tintamaradékot ne öntse a lefolyóba. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | Irritáló vagy káros, Környezeti veszély |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.075 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292144628 |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| OEM-kód: | PG-560XL |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 400 oldal. |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Modell: | Eredeti |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tinta mennyisége: | 14,3 ml |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztetés: | Ne öntsön a maradék tintát a csatornába., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | Irritáló vagy káros, Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

