Canon PG-560XL normál SP-PG560XL tintapatron
Kód: EXPSPBACA0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PG-560XL normál SP-PG560XL tintapatron| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| OEM-kód | PG-560XL |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Csere erre: | Canon PG-560XL |
| Többszörös kiszerelés | Nem |
| Nyomtatópatron-tartalom (metrikus) | 14,3 ml |
| Gyártó | Szupertömeg |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Oldalak száma | 400 oldal. |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A tintamaradékot ne öntse a lefolyóba. Gyermekektől elzárva tartandó. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391975 |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| OEM-kód: | PG-560XL |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Csere erre:: | Canon PG-560XL |
| Többszörös kiszerelés: | Nem |
| Nyomtatópatron-tartalom (metrikus): | 14,3 ml |
| Gyártó: | Szupertömeg |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Oldalak száma: | 400 oldal. |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne öntsön a maradék tintát a csatornába., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

