Canon PG-540L tintapatron 1 darab Eredeti Normál töltetű Fekete
Kód: TUSCANCAN0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PG-540L tintapatron 1 darab Eredeti Normál töltetű Fekete| Fekete tinta mennyisége | 11 ml |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 300 oldal. |
| OEM-kód | PG-540L BL |
| Kompatibilitás | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150 TS5151, PIXMA MG3650S |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Ne öntse a tintamaradványokat a lefolyóba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 4549292192025 |
| Fekete tinta mennyisége: | 11 ml |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 300 oldal. |
| OEM-kód: | PG-540L BL |
| Kompatibilitás: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150 TS5151, PIXMA MG3650S |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Ne öntsön a maradék tintát a csatornába. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

