Canon PG-540 tintapatron 1 darab Eredeti Normál töltetű Fekete
Kód: TUSCANCAN0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Canon PG-540 tintapatron 1 darab Eredeti Normál töltetű Fekete| Fekete tinta mennyisége | 8 ml |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 180 oldal. |
| OEM-kód | PG-540 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Eredeti |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Kompatibilitás | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150 TS5151, PIXMA MG3650S |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 15–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A tintamaradékot ne öntse a lefolyóba., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.067 kg |
| EAN vonalkód: | 4960999782409 |
| Fekete tinta mennyisége: | 8 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 180 oldal. |
| OEM-kód: | PG-540 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Eredeti |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Kompatibilitás: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150 TS5151, PIXMA MG3650S |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 15–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne öntsön a maradék tintát a csatornába., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

