Brother LC-3619XLM tintapatron 1 darab eredeti magenta
Kód: TUSBROBRO0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother LC-3619XLM tintapatron 1 darab eredeti magenta| Nyomdafestékek | Lila |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 1500 oldal |
| Raklap magassága | 15,5 cm |
| Rétegek száma egy raklapon | 5 darab |
| Raklap súlya | 203,5 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Dobozok száma raklaponként | 35 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 3500 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 7 darab |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766767699 |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 1500 oldal |
| Raklap magassága: | 15,5 cm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 5 darab |
| Raklap súlya: | 203,5 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Dobozok száma egy raklapon: | 35 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 3500 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 7 darab |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

