Bezdrátová sluchátka MAXELL Bluetooth HD1 BASS USB-C
Kód: PERMALSLU0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová sluchátka MAXELL Bluetooth HD1 BASS USB-C| Typ balení | Krabice |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Bezdrátové sluchátko |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Typ ovládání trouby | Tlačítka |
| Mikrofon | Ano |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control unit |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 20 h |
| Zdroj nabíjení | USB typu C |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 90 dB +/- 3 dB |
| Impedance | 32 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 4902580787899 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli kézibeszélő |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Sütővezérlés típusa: | Gombok |
| Mikrofon: | Igen |
| Vezérlőegység típusa: | Fülre szerelhető vezérlőegység |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 20 óra |
| Töltési forrás: | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | |
| Impedancia: | 32 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

