Bezdrátová myš Defender Fame GM-516 RF+BT 10000 DPI 6 tlačítek Bílá
Kód: GAMDFNMYS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezdrátová myš Defender Fame GM-516 RF+BT 10000 DPI 6 tlačítek Bílá| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Bílá |
| Ergonomický design | Ano |
| Šířka | 127 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hmotnost | 60 g |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Šířka balení | 105 mm |
| Hmotnost včetně balení | 120 g |
| Výška balení | 145 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Přijímač | Ano |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth + USB Type-A |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rozlišení pohybu | 10000 DPI |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Účel | Hraní |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 5 |
| Počet režimů citlivosti snímání | 6 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Neotevírejte kryt, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nevystavujte přístroj působení vody nebo jiných kapalin. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Certifikáty shody | CE, RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4745090825114 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fehér |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Szélesség: | 127 mm |
| Mélység: | 38 mm |
| Magasság: | 66 mm |
| Súly: | 60 g |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 105 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 120 g |
| Csomag magassága: | 145 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Eszközinterfész: | Bluetooth + USB A-típusú |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Mozgásfelbontás: | |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Cél: | Játék |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 5 |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 6 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki a fedelet., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy más folyadéknak. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

