Betegszállító öv L
Kód: PORAS3TPA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Páciensszállító öv L| Szín | Narancs, Gránát |
| Hossz | 135 mm |
| Helyes használat | Has |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| Súly: | 0.325 kg |
| EAN vonalkód: | 3701127727784 |
| Szín: | Narancs, Gránát |
| Hossz: | 135 mm |
| Helyes használat: | Has |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

