Betegátadó tábla
Kód: PORSU2TPA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Betegátadó tábla| Szín | Bézs |
| Maximális felhasználó súlya | 110 kg |
| Anyag | Kabát |
| Mélység | 710 mm |
| Súly | 1,15 kg |
| Szélesség | 210 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| Súly: | 1.025 kg |
| EAN vonalkód: | 4250629318253 |
| Szín: | Bézs |
| Maximális felhasználó súlya: | 110 kg |
| Anyag: | Kabát |
| Mélység: | 710 mm |
| Súly: | 1,15 kg |
| Szélesség: | 210 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

