Benq XL2540K 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONBENMON0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Benq XL2540K 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 90–264 V |
| Áramfogyasztás | 35 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Súly (állvány nélkül) | 6,1 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 200 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 571 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 52,1 cm |
| Súly csomagolással együtt | 9 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 3 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| DVI-port | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Panel típusa | Tennessee állam |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Képarány | 16:9 |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natív képarány | 16:9 |
| Pixelsűrűség | 0,28 × 0,28 mm |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 320 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes) | 54,4 cm |
| Válasz | Nincsenek elérhető adatok |
| Látható méret (függőleges) | 30,3 cm |
| Dőlésszög | -5 - 23° |
| Magasságállítás | 15,5 cm, Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Forgási szög | -90 - 90° |
| Középső csap | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Lengő/forgó | Igen |
| Csuklós | Igen |
| Forgási tartomány | -45 - 45° |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4718755083303 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 90–264 V |
| Áramfogyasztás: | 35 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Súly (állvány nélkül): | 6,1 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 200 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 571 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 52,1 cm |
| Súly csomagolással együtt: | 9 kg |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| DVI-port: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | Tennessee állam |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Képarány: | 16:9 |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Pixelsűrűség: | 0,28 x 0,28 mm |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 320 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes): | 54,4 cm |
| Válasz: | Nincsenek elérhető adatok |
| Látható méret (függőleges): | 30,3 cm |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| Magasságállítás: | 15,5 cm, Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Középső csap: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

