BenQ GW2791 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONBENMON0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BenQ GW2791 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Maximális energiafogyasztás | 25 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Levehető állvány | Igen |
| Szín | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Piaci kategória | Otthon |
| Súly (állvány nélkül) | 3,63 kg |
| Súly (állvánnyal) | 4,13 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 48 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 358 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 615 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 451 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 182 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 615 mm |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Kép mód | ePapír |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Válasz | 5 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 82ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1300:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Gyors útmutató | Igen |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Zárnyílás | Nem |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| OSD menü nyelve | Hagyományos kínai, angol, japán, lengyel, orosz, német, svéd, portugál, magyar, román, cseh, holland, olasz, spanyol, egyszerűsített kínai, arab, francia, koreai |
| OSD nyelvek száma | 18 éves |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2125655 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4718755095856 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 19 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 25 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Levehető állvány: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Súly (állvány nélkül): | 3,63 kg |
| Súly (állvánnyal): | 4,13 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 48 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 358 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 615 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 451 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 182 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 615 mm |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Kép mód: | ePapír |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Válasz: | 5 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 82ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1300:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Zárnyílás: | Nem |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| OSD menü nyelve: | Hagyományos kínai, angol, japán, lengyel, orosz, német, svéd, portugál, magyar, román, cseh, holland, olasz, spanyol, egyszerűsített kínai, arab, francia, koreai |
| OSD nyelvek száma: | 18 éves |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2125655 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

