ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px LED Fekete
Kód: MONASUGAM0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px LED Fekete| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás | 29,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Láb színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Tanúsítvány | TÜV villódzásmentes, TÜV alacsony kékfény-kibocsátású, AMD FreeSync |
| Szélesség (állvánnyal) | 807,8 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 248,5 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 540,6 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 111 mm |
| Súly (állvánnyal) | 8,07 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 807,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,79 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 370,3 mm |
| Csomagolási mélység | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt | 11,3 kg |
| Csomag magassága | 495 mm |
| Csomag szélessége | 915 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI | Igen |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú | 2 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| Korábbi USB B típusú portok száma | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Játékmód | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Árnyékvezérlés | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Pixelsűrűség | 0,231 × 0,231 mm |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Látható méret (vízszintes) | 79,7 cm |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–100 Hz |
| HDR-támogatás | Igen |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Látható méret (függőleges) | 33,4 cm |
| Kijelző felbontása | 3440 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója | 86,4 cm (34") |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Panel típusa | VA |
| Natív képarány | 21:9 |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | ASUS intelligens kontrasztarány (ASCR) |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–149 kHz |
| Válasz | 1 ms |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, AC, HDMI, USB A típusú - USB B típusú |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Magasságállítás | Igen, 13 cm |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Zárnyílás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Forgási tartomány | -10 - 10° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 11.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081867418 |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Áramfogyasztás: | 29,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Láb színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | TÜV villódzásmentes, TÜV alacsony kékfény-kibocsátású, AMD FreeSync |
| Szélesség (állvánnyal): | 807,8 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 248,5 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 540,6 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 111 mm |
| Súly (állvánnyal): | 8,07 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 807,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,79 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 370,3 mm |
| Csomagolási mélység: | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,3 kg |
| Csomag magassága: | 495 mm |
| Csomag szélessége: | 915 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| Korábbi USB B típusú portok száma: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Árnyékvezérlés: | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 0,231 × 0,231 mm |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Látható méret (vízszintes): | 79,7 cm |
| Dinamikus kontraszt: | 100000000:1 |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–100 Hz |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (függőleges): | 33,4 cm |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Panel típusa: | VA |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | ASUS intelligens kontrasztarány (ASCR) |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–149 kHz |
| Válasz: | 1 ms |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, Légkondicionáló, HDMI, USB A típusú - USB B típusú |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Magasságállítás: | Igen, 13 cm |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Zárnyílás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -10 - 10° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

