ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE EDITION 3IN1 Léghűtő 12 cm Fehér 3 darab
Kód: CHLASUWEN0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE EDITION 3IN1 Léghűtő 12 cm Fehér 3 darab| Indítófeszültség | 5V |
| Ventilátorfeszültség | 13,2 V |
| Ventilátoráram | 0,24A |
| Névleges feszültség | 13,2 V |
| Ventilátor fogyasztása | 2,88 W |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátorlapátok száma | 7 |
| Ventilátorvezérlő | Igen |
| Szín | Fehér |
| Háttérvilágítás színe | Kék, piros, zöld |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Csomag szélessége | 172 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Csomagolási mélység | 125 mm |
| Súly csomagolással együtt | 670 g |
| Szélesség | 120 mm |
| Csomag magassága | 90 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Ventilátor sebesség (perc) | 250 fordulat/perc |
| Szoba | Számítógépszekrény |
| Zaj (nagy sebesség) | 29 dB |
| Maximális légáramlás | 76 köbláb/perc |
| Forgási sebesség (max.) | 1900 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc) | 250 fordulat/perc |
| Ventilátorsebesség (max.) | 1900 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként | 3 darab |
| Modell | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Távirányító | Igen |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Figyelmeztetés | Ne használja a terméket nedves vagy vizes helyen., Karbantartás megkezdése előtt győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva az áramforrásból., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - fans |
|---|---|
| Súly: | 0.685 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081845447 |
| Indítófeszültség: | 5V |
| Ventilátorfeszültség: | 13,2 V |
| Ventilátoráram: | 0,24A |
| Névleges feszültség: | 13,2 V |
| Ventilátor fogyasztása: | 2,88 W |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátorlapátok száma: | 7 |
| Ventilátorvezérlő: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Háttérvilágítás színe: | Kék, Piros, Zöld |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Csomag szélessége: | 172 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Csomagolási mélység: | 125 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 670 g |
| Szélesség: | 120 mm |
| Csomag magassága: | 90 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Ventilátor sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Zaj (nagy sebesség): | 29 dB |
| Maximális légáramlás: | 76 köbláb/perc |
| Forgási sebesség (max.): | 1900 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc): | 250 fordulat/perc |
| Ventilátorsebesség (max.): | 1900 fordulat/perc |
| Darabszám csomagonként: | 3 darab |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Távirányító: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a terméket nedves vagy nedves helyeken., Bármilyen karbantartás előtt győződjön meg arról, hogy a készülék le van választva az áramforrásról., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

