ASUS TUF Gaming LC III 240 ARGB processzoros all-in-one folyadékhűtő 12 cm fekete
Kód: CHLASUZEW0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming LC III 240 ARGB processzoros all-in-one folyadékhűtő 12 cm fekete| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| Víztömb anyaga | Réz |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Szín | Fekete |
| Víztömb magassága | 6,71 cm |
| Víztömb szélessége | 8,09 cm |
| Vízblokk mélysége | 7,7 cm |
| Csőhossz | 40 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 240 × 120 × 26,6 mm |
| Radiátor mélysége | 12 cm |
| Radiátor szélessége | 27,7 cm |
| Radiátor magassága | 2,7 cm |
| Jótállási időszak | 6 év(ek) |
| Ventilátor statikus nyomása | 3,82 mmH2O |
| Modell | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Szoba | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700, AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1851 |
| Zaj (nagy sebesség) | 37,4 dB |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Maximális légáramlás | 90,78 köbláb/perc |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Ventilátor sebesség (perc) | 650 fordulat/perc |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636159050 |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Víztömb anyaga: | Réz |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Szín: | Fekete |
| Víztömb magassága: | 6,71 cm |
| Víztömb szélessége: | 8,09 cm |
| Vízblokk mélysége: | 7,7 cm |
| Csőhossz: | 40 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 240 × 120 × 26,6 mm |
| Radiátor mélysége: | 12 cm |
| Radiátor szélessége: | 27,7 cm |
| Radiátor magassága: | 2,7 cm |
| Jótállási időszak: | 6 év(ek) |
| Ventilátor statikus nyomása: | 3,82 mmH2O |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Szoba: | Processzor |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700, AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat), 1851-es önkormányzati rendelet |
| Zaj (nagy sebesség): | 37,4 dB |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Maximális légáramlás: | 90,78 köbláb/perc |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Ventilátor sebesség (perc): | 650 fordulat/perc |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

