ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB AiO folyadékhűtő rendszer
Kód: CHLASUCPU0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming LC II 360 ARGB AiO folyadékhűtő rendszer| Szín | Fekete |
| Anyag | Réz, alumínium |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Ventilátorlapátok száma | 7 |
| Hőcsövek száma | 2 |
| Alaplap anyaga | Réz |
| Csomag szélessége | 470 mm |
| Radiátor szélessége | 39,7 cm |
| Súly csomagolással együtt | 2,71 kg |
| Csomag magassága | 137 mm |
| Vízblokk mélysége | 7,3 cm |
| Csőhossz | 40 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma) | 120 × 120 × 25 mm |
| Csomagolási mélység | 230 mm |
| Súly | 1,26 kg |
| Víztömb szélessége | 7,3 cm |
| Radiátor mélysége | 12 cm |
| Víztömb magassága | 4,5 cm |
| Radiátor magassága | 2,7 cm |
| Jótállási időszak | 6 év(ek) |
| Modell | Folyadékhűtő készlet |
| Ventilátor sebessége (perc) | 800 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat) |
| Forgási sebesség (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Maximális ventilátorzaj | 29 dB |
| Maximális légáramlás | 3 mmH2O, 67 köbláb/perc |
| Szoba | Processzor |
| Zaj (nagy sebesség) | 29 dB |
| Ventilátor statikus nyomása | 3 mmH2O |
| Légáramlás | 113,8 m³/h |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc) | 800 fordulat/perc |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőfolyadék csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt ártalmatlanítani; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.43 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387267394 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Réz, Alumínium |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Ventilátorlapátok száma: | 7 |
| Hőcsövek száma: | 2 |
| Alaplap anyaga: | Réz |
| Csomag szélessége: | 470 mm |
| Radiátor szélessége: | 39,7 cm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,71 kg |
| Csomag magassága: | 137 mm |
| Vízblokk mélysége: | 7,3 cm |
| Csőhossz: | 40 cm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Csomagolási mélység: | 230 mm |
| Súly: | 1,26 kg |
| Víztömb szélessége: | 7,3 cm |
| Radiátor mélysége: | 12 cm |
| Víztömb magassága: | 4,5 cm |
| Radiátor magassága: | 2,7 cm |
| Jótállási időszak: | 6 év(ek) |
| Modell: | Folyadékhűtő készlet |
| Ventilátor sebesség (perc): | 800 fordulat/perc |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700, LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1200 (H5 foglalat) |
| Forgási sebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Maximális ventilátorzaj: | 29 dB |
| Maximális légáramlás: | 3 mmH2O, 67 köbláb/perc |
| Szoba: | Processzor |
| Zaj (nagy sebesség): | 29 dB |
| Ventilátor statikus nyomása: | 3 mmH2O |
| Légáramlás: | 113,8 m³/h |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc): | 800 fordulat/perc |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

