ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W AMD Ryzen™ 7 260 Notebook 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Šedá
Kód: MOBASUGAM0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W AMD Ryzen™ 7 260 Notebook 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Šedá| Počet jader procesoru | 8 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 200 Series |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Model procesoru | 260 |
| Takt procesoru | 3,8 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 240 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Výstupní proud adaptéru | 12 A |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Jaeger Gray |
| Barva podsvícení klávesnice | RGB |
| Klíč kopilota | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Podsvícená zóna klávesnice | Jednozónové RGB |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Výška (zadní) | 2,57 cm |
| Výška (čelní) | 1,79 cm |
| Šířka | 354 mm |
| Hloubka | 269 mm |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Ne |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 780M |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 100% |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Barevný prostor | sRGB |
| Infračervená kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP, 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Kapacita baterie | 90 Wh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování | Zařízení se může během provozu zahřát, dbejte opatrnosti, abyste se nepopálili., Uchovávejte mimo dosah dětí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nevyhazujte do běžného odpadu; je třeba provést příslušnou likvidaci v souladu s místními předpisy. |
| Výkon NPU až | 16 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Celkový výkon procesoru až | 38 TOPs |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 4.11 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636101110 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzor modell: | 260 |
| Processzor órajelsebessége: | 3,8 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 20V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 240 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter kimeneti áram: | 12 A |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Jaeger Gray |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | RGB |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítású billentyűzet zóna: | Egyzónás RGB |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby hang |
| Magasság (hátul): | 2,57 cm |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Szélesség: | 354 mm |
| Mélység: | 269 mm |
| Súly: | 2,2 kg |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 780M |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Színskála: | 100% |
| Panel típusa: | IPS szint |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Színtér: | sRGB |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 2MP, 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor kapacitása: | 90 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | A készülék működés közben felforrósodhat, vigyázzon, nehogy megégesse magát., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében tartsa gyermekektől elzárva., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a hulladékkezelést a helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| NPU teljesítmény akár: | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 38 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

