ASUS TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 Ryzen 7 260 14,0" 2,5K 165 Hz IPS-level 400 nits AG 16 GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060_8 GB WLAN+BT Cam1080p 73 WHrs NoOS Jaeger Gray
Kód: MOBASUGAM0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 Ryzen 7 260 14,0" 2,5K 165 Hz IPS-level 400 nits AG 16 GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060_8 GB WLAN+BT Cam1080p 73 WHrs NoOS Jaeger Gray| Počet jader procesoru | 8 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 200 Series |
| L2 cache | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Takt procesoru | 3,8 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru | 260 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Bluetooth | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 200 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 10 A |
| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Laptop |
| Název barvy | Jaeger Gray |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška | 19,9 mm |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Hloubka | 227 mm |
| Šířka | 311 mm |
| Poskytovaný operační systém | Ne |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 FRL |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvence paměti | 7500 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 100% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevný prostor | sRGB |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Kapacita baterie | 73 Wh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.85 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636247146 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 200 sorozat |
| L2 gyorsítótár: | 8 MB |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 3,8 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor modell: | 260 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adapter tápellátás: | 200 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti áram: | 10A |
| Szín: | Szürke |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Jaeger Gray |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Súly: | 1,46 kg |
| Mélység: | 227 mm |
| Szélesség: | 311 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 FRL |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 7500 MHz |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon grafika |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS szint |
| Képarány: | 16:10 |
| Színskála: | 100% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1600 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor kapacitása: | 73 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Gyors töltés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

