ASUS SDRW-08D2S-U Lite optikai meghajtó DVD±RW Fekete
Kód: NAPASUOND0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS SDRW-08D2S-U Lite optická disková jednotka DVD±RW Černá| Připevnění | Vodorovný |
| Interní | Ne |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 142 mm |
| Hmotnost | 280 g |
| Výška | 20 mm |
| Šířka | 142 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Minimální místo na pevném disku | 10 GB |
| Energetické požadavky | 5V |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| USB rozhraní | Ano |
| Minimální procesor | Intel Pentium 4, 2.0GHz |
| Minimální RAM | 512 MB |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 7 Windows Vista Windows XP Windows Server 2003 Windows Server 2008 Mac OS X 10.5 |
| Podporovaná média | DVD+RW, DVD+R DL, CD-ROM, DVD-RW, DVD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-R, CD, DVD, DVD-R DL |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Průměr optického disku | 120 mm, 80 |
| Účel | Desktop / Laptop |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 80% |
| Kód harmonizovaného systému | 84717030 |
| Rychlost zápisu DVD+R | 8x |
| Rychlost zápisu CD-RW | 16x |
| Rychlost zápisu DVD+R Double Layer | 6x |
| Rychlost zápisu DVD-RAM | 5x |
| Rychlost zápisu DVD-RW | 6x |
| Rychlost přepisu CD | 16x |
| Rychlost zápisu CD-R | 24x |
| Rychlost zápisu CD | 24x |
| Rychlost čtení DVD-RAM | 5x |
| Rychlost čtení CD-R | 24x |
| Rychlost čtení CD-RW | 24x |
| Rychlost čtení CD | 24x |
| Rychlost čtení DVD-R Double Layer | 8x |
| Rychlost čtení DVD+RW | 8x |
| Rychlost čtení DVD+R | 8x |
| CD-ROM rychlost čtení | 24x |
| DVD-ROM rychlost čtení | 8x |
| Průměrný čas náhodného přístupu DVD | 160 ms |
| Průměrný čas náhodného přístupu CD-ROM | 140 ms |
| Session-at-once (SAO) | Ano |
| Track-at-once (TAO) | Ano |
| Disc-at-once (DAO) | Ano |
| Sekvenční zápis | Ano |
| Paketový zápis | Ano |
| Náhodný zápis | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVD recorders |
|---|---|
| Súly: | 0.445 kg |
| EAN vonalkód: | 4716659385066 |
| Melléklet: | Vízszintes |
| Belső: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 142 mm |
| Súly: | 280 g |
| Magasság: | 20 mm |
| Szélesség: | 142 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Minimális merevlemez-terület: | 10 GB |
| Energiaigény: | 5V |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| USB interfész: | Igen |
| Minimális processzor: | Intel Pentium 4, 2,0 GHz |
| Minimális RAM: | 512 MB |
| Optikai lemezek száma: | 1 lemez |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Mac OS X 10.5 |
| Támogatott média: | DVD+RW, DVD+R DL, CD-ROM, DVD-RW, DVD-R, CD-RW, DVD+R, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-R, CD, DVD, DVD-R DL |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Felület: | USB 2.0 |
| Optikai lemez átmérője: | 120 mm, 80 |
| Cél: | Asztali / Laptop |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 80% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717030 |
| DVD+R írási sebesség: | 8x |
| CD-RW írási sebesség: | 16x |
| DVD+R kétrétegű írási sebesség: | 6x |
| DVD-RAM írási sebesség: | 5x |
| DVD-RW írási sebesség: | 6x |
| CD-írási sebesség: | 24x |
| CD-R írási sebesség: | 24x |
| DVD-RAM olvasási sebesség: | 5x |
| CD-R olvasási sebesség: | 24x |
| CD-RW olvasási sebesség: | 24x |
| CD-olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-R kétrétegű olvasási sebesség: | 8x |
| DVD+RW olvasási sebesség: | 8x |
| DVD+R olvasási sebesség: | 8x |
| CD-ROM olvasási sebesség: | 24x |
| DVD-ROM olvasási sebesség: | 8x |
| Átlagos DVD véletlenszerű elérési idő: | 160 ms |
| Átlagos CD-ROM véletlen elérési idő: | 140 ms |
| Munkamenet-egyszerre (SAO): | Igen |
| Egyszerre követhető (TAO): | Igen |
| Lemez egyszerre (DAO): | Igen |
| Szekvenciális írás: | Igen |
| Csomagírás: | Igen |
| Véletlenszerű bejegyzés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

