ASUS ProArt P16 H7606WW-SE009X Ryzen AI 9 HX 370 16,0" 4K OLED dotykový displej 120 Hz LBL AR 64 GB LPDDR5X SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB WLAN+BT kamera FHD 90 Wh W11 Pro hliník Nano Black
Kód: MOBASUNOTBAWY
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ProArt P16 H7606WW-SE009X Ryzen AI 9 HX 370 16,0" 4K OLED dotykový displej 120 Hz LBL AR 64 GB LPDDR5X SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB WLAN+BT kamera FHD 90 Wh W11 Pro hliník Nano Black| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Model procesoru | 370 |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| L3 cache | 24 MB |
| Generace procesoru | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| L2 cache | 12 MB |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 2 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| NVMe | Ano |
| Formát SSD | M.2 |
| Výstupní proud adaptéru | 12 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 240 W |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH |
| Název barvy | Nano Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Klíč kopilota | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad + DialPad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 246,9 mm |
| Šířka | 354,9 mm |
| Výška (zadní) | 1,83 cm |
| Výška (čelní) | 1,49 cm |
| Hmotnost | 1,95 kg |
| Windows Hello | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 FRL |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Vnitřní paměť | 64 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 890M |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Typ HD rozlišení | 4K |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2400 px |
| Barevný gamut | 100% |
| Maximální jas displeje (HDR) | 1600 cd/m² |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 1000 |
| Barevný prostor | DCI-P3 |
| Typ panelu | OLED |
| Infračervená kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 90 Wh |
| Počet článků baterie | 4 |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 4.584 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636262156 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzor modell: | 370 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| L3 gyorsítótár: | 24 MB |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 300 sorozat |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Processzorszálak száma: | 24 |
| L2 gyorsítótár: | 12 MB |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 2 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 2 TB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter kimeneti áram: | 12 A |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 20V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 240 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH |
| Szín neve: | Nano fekete |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad + Tárcsázó |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | 246,9 mm |
| Szélesség: | 354,9 mm |
| Magasság (hátul): | 1,83 cm |
| Magasság (elöl): | 1,49 cm |
| Súly: | 1,95 kg |
| Windows Hello: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 FRL |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Belső memória: | 64 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 890M |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| HD felbontás típusa: | 4K |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000000:1 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2400 képpont |
| Színskála: | 100% |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 1600 cd/m² |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR True Black 1000 |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Panel típusa: | OLED |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 90 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| NPU teljesítmény akár: | 50 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

