ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRKV700002 Fekete 265H
Kód: KOMASUKBA0269
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRKV700002 Fekete 265H| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája | 2,5 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú alapfrekvencia | 700 MHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok | 2 |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 7 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,2 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 24 MB |
| Hatékony magok | 8 |
| Processzor modell | 265H |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Beépített processzor | Igen |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,7 GHz |
| Processzormagok száma | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,3 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 4,5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5,3 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Telepített lemezek | Nem |
| Maximális tárolókapacitás | 8 TB |
| Tárolólemez interfész | M.2 |
| Támogatott tárolási típusok | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | M.2 |
| Tápegység típusa | Külső hálózati adapter |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Adapter kimeneti áram | 6,32 A |
| Tápegység | 120 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Terméktípus | Mini barebone PC |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Súly csomagolással együtt | 1,3 kg |
| Szélesség | 117 mm |
| Csomagolási mélység | 183 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Csomag szélessége | 151 mm |
| Csomag magassága | 127 mm |
| Súly | 500 g |
| Mélység | 112 mm |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| Telepített belső memória | Nem |
| Maximális belső memória | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 5600, 6400 |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Arc 140T |
| Grafikus kártyacsalád | Intel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Barebone computers |
|---|---|
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387950180 |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,2 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor modell: | 265H |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Beépített processzor: | Igen |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,7 GHz |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,5 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,3 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Maximális tárolókapacitás: | 8 TB |
| Tárolólemez interfész: | M.2 |
| Támogatott tárolási típusok: | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
| Tápegység típusa: | Külső hálózati adapter |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Adapter kimeneti áram: | 6,32 A |
| Tápegység: | 120 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Terméktípus: | Mini barebone PC |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Súly csomagolással együtt: | 1,3 kg |
| Szélesség: | 117 mm |
| Csomagolási mélység: | 183 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Csomag szélessége: | 151 mm |
| Csomag magassága: | 127 mm |
| Súly: | 500 g |
| Mélység: | 112 mm |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Telepített belső memória: | Nem |
| Maximális belső memória: | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5600, 6400 |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc 140T |
| Grafikus kártyacsalád: | Intel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

