ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 Fekete 210H
Kód: KOMASUKBA0245
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 Fekete 210H| Erőteljes magok | 4 |
| Processzorgeneráció | Intel Core (2. sorozat) |
| Hatékony magok | 4 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,2 GHz |
| Processzor modell | 210H |
| Processzor típusa | Intel Core 5 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája | 1,6 GHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,8 GHz |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximális tárolókapacitás | 8 TB |
| Támogatott tárolási típusok | SSD-meghajtó |
| Tárolólemez interfész | M.2 |
| SSD formátum | M.2 |
| Telepített lemezek | Nem |
| NVMe | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 2 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | M.2 |
| Tápegység típusa | Külső hálózati adapter |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Adapter kimeneti áram | 6,32 A |
| Tápegység | 120 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Mini barebone PC |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Szélesség | 117 mm |
| Magasság | 54 mm |
| Mélység | 112 mm |
| Súly | 600 g |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| Telepített belső memória | Nem |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Maximális belső memória | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Grafikus kártyacsalád | Intel |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Barebone computers |
|---|---|
| Súly: | 1.31 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387949931 |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (2. sorozat) |
| Hatékony magok: | 4 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,2 GHz |
| Processzor modell: | 210H |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,6 GHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,6 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximális tárolókapacitás: | 8 TB |
| Támogatott tárolási típusok: | SSD-meghajtó |
| Tárolólemez interfész: | M.2 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített lemezek: | Nem |
| NVMe: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
| Tápegység típusa: | Külső hálózati adapter |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Adapter kimeneti áram: | 6,32 A |
| Tápegység: | 120 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Mini barebone PC |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Szélesség: | 117 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Mélység: | 112 mm |
| Súly: | 600 g |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Telepített belső memória: | Nem |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 96 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Grafikus kártyacsalád: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

