ASUS NUC 14 Essential RNUC14MNK9700002 Fekete N97
Kód: KOMASUKBA0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS NUC 14 Essential RNUC14MNK9700002 Fekete N97| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor modell | N97 |
| Processzor gyorsítótára | 6 MB |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 3,6 GHz |
| Processzormagok száma | 4 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 2,5 GBASE-T |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Támogatott tárolási típusok | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | M.2 |
| Tárolólemez interfész | M.2 |
| Telepített lemezek | Nem |
| Maximális tárolókapacitás | 2 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Tápegység típusa | Külső hálózati adapter |
| Tápegység | 65 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Adapter kimeneti áram | 3,42 A |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Terméktípus | Mini barebone PC |
| Szín | Fekete |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Súly | 470 g |
| Szélesség | 135 mm |
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 115 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4800 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | SO-DIMM |
| Memóriahelyek száma | 1 |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Telepített belső memória | Nem |
| Grafikus kártyacsalád | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Barebone computers |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387779293 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | N97 |
| Processzor gyorsítótára: | 6 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,6 GHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 2,5 GBASE-T |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | SSD-meghajtó |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | M.2 |
| Tárolólemez interfész: | M.2 |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Maximális tárolókapacitás: | 2 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Tápegység típusa: | Külső hálózati adapter |
| Tápegység: | 65 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Adapter kimeneti áram: | 3,42 A |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Terméktípus: | Mini barebone PC |
| Szín: | Fekete |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Súly: | 470 g |
| Szélesség: | 135 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Mélység: | 115 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek száma: | 1 |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Telepített belső memória: | Nem |
| Grafikus kártyacsalád: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

