ASUS MB14AC számítógép monitor 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD Szürke
Kód: MONASUMON0143
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS MB14AC számítógép monitor 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD Szürke| Wi-Fi | Nem |
| Áramfogyasztás | 7W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 0W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | B. |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 5 kWh |
| Szín | Szürke |
| Piaci kategória | Társasági |
| Súly (állvánnyal) | 590 g |
| Magasság (állvánnyal) | 208 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 324,9 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 11,2 mm |
| Csomag szélessége | 392 mm |
| Csomag magassága | 257 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,3 kg |
| Csomagolási mélység | 77 mm |
| DVI-port | Nem |
| HDMI | Nem |
| Hangbemenet | Nem |
| HDCP | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Látható méret (átlósan) | 35,6 cm |
| Válasz | 5 ms |
| Támogatott grafikus felbontás | 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 960, 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Maximális felépülési sebesség | 60 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Panel típusa | IPS |
| Érintőképernyő | Nem |
| Látható méret (vízszintes) | 30,9 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 700:1 |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Látható méret (függőleges) | 17,4 cm |
| Pixelsűrűség | 0,16 x 0,16 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16,78 millió szín |
| Képarány | 16:9 |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Harmonizált Rendszerkód | 85285210 |
| LED-jelzők | Igen |
| Zárnyílás | Nem |
| Magasságállítás | Nem |
| VESA szerelési támogatás | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 1.277 kg |
| EAN vonalkód: | 4718017690607 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Áramfogyasztás: | 7W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | B. |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 5 kWh |
| Szín: | Szürke |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Súly (állvánnyal): | 590 g |
| Magasság (állvánnyal): | 208 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 324,9 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 11,2 mm |
| Csomag szélessége: | 392 mm |
| Csomag magassága: | 257 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,3 kg |
| Csomagolási mélység: | 77 mm |
| DVI-port: | Nem |
| HDMI: | Nem |
| Hangbemenet: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Látható méret (átlósan): | 35,6 cm |
| Válasz: | 5 ms |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (XGA+), 1280x960, 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA) |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Panel típusa: | IPS |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Látható méret (vízszintes): | 30,9 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 700:1 |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Látható méret (függőleges): | 17,4 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,16 x 0,16 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Képarány: | 16:9 |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85285210 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Zárnyílás: | Nem |
| Magasságállítás: | Nem |
| VESA szerelési támogatás: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

