ASUS ExpertCenter PN54-S1-S50015AL AMD Ryzen™ 5 220 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Fekete
Kód: KOMASUKBA0328
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ExpertCenter PN54-S1-S50015AL AMD Ryzen™ 5 220 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Fekete| Processzorgeneráció | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor modell | 220 |
| L3 gyorsítótár | 16 MB |
| L2 gyorsítótár | 6 MB |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzor órajelsebessége | 3,2 GHz |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,9 GHz |
| Processzormagok száma | 6 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbit/s, 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Tápegység | 120 W |
| Szekrény típusa | Mini PC |
| Szín neve | Fekete |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 34 mm |
| Súly | 550 g |
| Szélesség | 130 mm |
| Mélység | 130 mm |
| Csomagolási mélység | 157 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,48 kg |
| Csomag magassága | 134 mm |
| Csomag szélessége | 189 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| HDMI portok száma | 1 |
| 2 db USB4 Gen 3 port | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | AMD Radeon 740M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált GPU gyártó | AMD |
| Terméktípus | Mini PC |
| Integrált kijelző | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Barebone computers |
|---|---|
| Súly: | 1.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636281096 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 200 sorozat |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor modell: | 220 |
| L3 gyorsítótár: | 16 MB |
| L2 gyorsítótár: | 6 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelsebessége: | 3,2 GHz |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps, 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Tápegység: | 120 W |
| Szekrény típusa: | Mini PC |
| Szín neve: | Fekete |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 34 mm |
| Súly: | 550 g |
| Szélesség: | 130 mm |
| Mélység: | 130 mm |
| Csomagolási mélység: | 157 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,48 kg |
| Csomag magassága: | 134 mm |
| Csomag szélessége: | 189 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| HDMI portok száma: | 1 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 740M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Terméktípus: | Mini PC |
| Integrált kijelző: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

