ART AR-88XL 37-100" 80kg LCD/LED TV konzol fekete
Kód: TVAARRUCH0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART AR-88XL 37-100" 80kg LCD/LED TV konzol fekete| Alapanyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 870 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Mélység (max.) | 3,8 cm |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Forgó | Nem |
| Csuklós | Igen |
| Távolság a faltól (max.) | 3,8 cm |
| Dőlésszög | 0 - -5° |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Alkalmas | tv |
| Minimális képernyőméret | 94 cm (37") |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Maximális képernyőméret | 2,54 m (100") |
| Mennyezeti szerelési tartó | Nem |
| Maximális teherbírás | 80 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 800 x 600 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 4.675 kg |
| EAN vonalkód: | 5906721170389 |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 870 mm |
| Magasság: | 600 mm |
| Mélység (max.): | 3,8 cm |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Forgó: | Nem |
| Csuklós: | Igen |
| Távolság a faltól (max.): | 3,8 cm |
| Dőlésszög: | 0 - -5° |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Alkalmas: | tv |
| Minimális képernyőméret: | 94 cm (37") |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 2,54 m (100") |
| Mennyezeti szerelési tartó: | Nem |
| Maximális teherbírás: | 80 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 800 x 600 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

