ART AR-80 TV-tartó konzol 165,1 cm (65") Fekete
Kód: TVAARRUCH0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART AR-80 TV-tartó konzol 165,1 cm (65") Fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Fém |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Panelre szerelhető interfész | 400x400 |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Maximális teherbírás | 75 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 400 x 400 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 400 x 400 mm |
| Minimális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Maximális képernyőméret | 165,1 cm (65") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.84 kg |
| EAN vonalkód: | 5902115407345 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Fém |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Panelre szerelhető interfész: | 400x400 |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális teherbírás: | 75 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 400 x 400 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 400 x 400 mm |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Maximális képernyőméret: | 165,1 cm (65") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

