ART AR-08 152,4 cm (60") Fekete
Kód: TVAARRUCH0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART AR-08 152,4 cm (60") Fekete| Szín | Fekete, Nem |
| Alapanyag | Fém |
| Magasság | 530 mm |
| Szélesség | 815 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 815 × 80 × 530 mm |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Kompatibilis képernyőméret | 812,8–1524 mm (32–60 hüvelyk) |
| Dőlésszög | -15 - 15° |
| Távolság a faltól (perc) | 8 cm |
| Minimális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Maximális teherbírás | 80 kg |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Maximális képernyőméret | 152,4 cm (60") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5907078654133 |
| Szín: | Fekete, Nem |
| Alapanyag: | Fém |
| Magasság: | 530 mm |
| Szélesség: | 815 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 815 × 80 × 530 mm |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Kompatibilis képernyőméret: | 812,8–1524 mm (32–60 hüvelyk) |
| Dőlésszög: | -15 - 15° |
| Távolság a faltól (perc): | 8 cm |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Maximális teherbírás: | 80 kg |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Maximális képernyőméret: | 152,4 cm (60") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

