Apple Pencil (2. generációs) stylus 18,2 g Fehér
Kód: TABAPPRYS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple Pencil (2. generációs) stylus 18,2 g Fehér| Szín | Fehér |
| Bluetooth | Igen |
| Eszközkompatibilitás | Tabletta |
| Márkakompatibilitás | Alma |
| Kompatibilitás | iPad Pro 12,9 hüvelykes (6. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (5. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (4. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (3. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (4. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (3. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (2. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (1. generáció); iPad Air (5. generáció); iPad Air (4. generáció); iPad mini (6. generáció) |
| Szélesség | 8,9 mm |
| Magasság | 166 mm |
| Súly | 18,2 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 195949690457 |
| Szín: | Fehér |
| Bluetooth: | Igen |
| Eszközkompatibilitás: | Tabletta |
| Márkakompatibilitás: | Alma |
| Kompatibilitás: | iPad Pro 12,9 hüvelykes (6. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (5. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (4. generáció); iPad Pro 12,9 hüvelykes (3. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (4. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (3. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (2. generáció); iPad Pro 11 hüvelykes (1. generáció); iPad Air (5. generáció); iPad Air (4. generáció); iPad mini (6. generáció) |
| Szélesség: | 8,9 mm |
| Magasság: | 166 mm |
| Súly: | 18,2 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

