Apple MUWA3ZM/A stylus 20,5 g Fehér
Kód: TABAPPRYS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MUWA3ZM/A stylus 20,5 g Fehér| Bluetooth | Igen |
| Márkakompatibilitás | Alma |
| Szín | Fehér |
| Eszközkompatibilitás | Tabletta |
| Szélesség | 8,9 mm |
| Magasság | 155 mm |
| Súly | 20,5 g |
| Mélység | 8,9 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 195949133695 |
| Bluetooth: | Igen |
| Márkakompatibilitás: | Alma |
| Szín: | Fehér |
| Eszközkompatibilitás: | Tabletta |
| Szélesség: | 8,9 mm |
| Magasság: | 155 mm |
| Súly: | 20,5 g |
| Mélység: | 8,9 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

