AOC G4 27G42E számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONAOCGAM0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC G4 27G42E számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 28 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 34 W |
| Áramfogyasztás | 22W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Levehető állvány | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Előlap színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 51,2 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,44 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 449,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 613,9 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,83 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 613,9 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 197,6 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 366,3 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomagolási mélység | 126 mm |
| Csomag magassága | 454 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,4 kg |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, CB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| Árnyékvezérlés | Igen |
| Tárcsázópont funkció | Igen |
| FPS-számláló | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| HDCP | Igen |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Játékmód | Igen |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 93% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 55°C |
| Pixelsűrűség | 0,3108 × 0,3108 mm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| HDR-támogatás | Igen |
| DDC/CI | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia | 48 - 180 Hz |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–200 kHz |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 1 ms |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| Színskála szabvány | DCI-P3, Adobe RGB, sRGB |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Képernyő alakja | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Natív képarány | 16:9 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort, HDMI |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| OSD menü nyelve | Cseh, holland, olasz, török, lengyel, orosz, ukrán, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai, német, finn, spanyol, horvát, francia, koreai, angol, japán, portugál, svéd |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszög | -5 - 23° |
| LED-jelzők | Igen |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2125815 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.982 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986642590 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 28 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 34 W |
| Áramfogyasztás: | 22W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Levehető állvány: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Előlap színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 51,2 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,44 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 449,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613,9 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,83 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 613,9 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 197,6 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 366,3 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomagolási mélység: | 126 mm |
| Csomag magassága: | 454 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,4 kg |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, CB, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| Árnyékvezérlés: | Igen |
| Tárcsázópont funkció: | Igen |
| FPS-számláló: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 93% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 55°C |
| Pixelsűrűség: | 0,3108 × 0,3108 mm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| HDR-támogatás: | Igen |
| DDC/CI: | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48 - 180 Hz |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–200 kHz |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 1 ms |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Színskála szabvány: | DCI-P3, Adobe RGB, sRGB |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort, HDMI |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| OSD menü nyelve: | cseh, holland, olasz, török, lengyel, orosz, ukrán, egyszerűsített kínai, Hagyományos kínai, német, finn, spanyol, horvát, francia, koreai, angol, japán, portugál, svéd |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| LED-jelzők: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2125815 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

