AOC E1 24E1Q síkképernyős monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC E1 24E1Q síkképernyős monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Éves energiafogyasztás | 26 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,5 W |
| Külső tápegység | Nem |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Társasági |
| Nem tartalmaz nehézfémeket | Hg (higany) |
| Levehető állvány | Igen |
| Mélység (állvány nélkül) | 49,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 325,6 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,7 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 539,1 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 199,4 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,1 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 404,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,1 mm |
| Csomag szélessége | 609 mm |
| Csomag magassága | 421 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,7 kg |
| Csomagolási mélység | 137 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Audiokábel hossza | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| VGA kábel hossza | 1,8 méter |
| Mellékelt kábelek | AC, VGA |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Ezüst, RoHS |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya | 100% |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 50000 óra |
| Tápkábel hossza | 1,8 méter |
| Keretvastagság típusa | Keret nélkül |
| Energiahatékonysági osztály (régi) | A+ |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| VGA portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 93% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 55°C |
| Nem üzemi magasság | 5000 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 64,7 cm |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felépülési sebesség | 60 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Színmélység | 6 bit |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 106% |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 78% |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Válasz | 5 ms |
| Megjelenítési formátum | 1080p |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,78 millió szín |
| Függőleges szkennelési tartomány | 50–76 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–83 kHz |
| Zárnyílás | Nem |
| OSD nyelvek száma | 16 |
| Magasságállítás | Nem |
| Csuklós | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Dőlésszög | -3,5 - 21,5° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| OSD menü nyelve | Német, cseh, holland, olasz, angol, japán, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, spanyol, francia, koreai, portugál, svéd, hagyományos kínai, finn |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 85% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986146234 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Éves energiafogyasztás: | 26 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Külső tápegység: | Nem |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Nem tartalmaz nehézfémeket: | Hg (higany) |
| Levehető állvány: | Igen |
| Mélység (állvány nélkül): | 49,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 325,6 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,7 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 539,1 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 199,4 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,1 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 404,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,1 mm |
| Csomag szélessége: | 609 mm |
| Csomag magassága: | 421 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 137 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Audiokábel hossza: | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| VGA kábel hossza: | 1,8 méter |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, VGA |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst, RoHS |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 50000 óra |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| Keretvastagság típusa: | Keret nélkül |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | A+ |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 93% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 85% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 55°C |
| Nem üzemi magasság: | 5000 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 64,7 cm |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képarány: | 16:9 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Színmélység: | 6 bit |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 106% |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 78% |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Válasz: | 5 ms |
| Megjelenítési formátum: | 1080p |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 50–76 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–83 kHz |
| Zárnyílás: | Nem |
| OSD nyelvek száma: | 16 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Csuklós: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Dőlésszög: | -3,5 - 21,5° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| OSD menü nyelve: | német, cseh, holland, olasz, angol, japán, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, spanyol, francia, koreai, portugál, svéd, Hagyományos kínai, finn |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 85% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

