ADATA UR340 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Fekete
Kód: PAMADTFLD0152
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA UR340 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Fekete| Formátum | Sapka |
| Alapanyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 4,6 mm |
| Szélesség | 12,2 mm |
| Mélység | 34,8 mm |
| Súly | 4 gramm |
| Olvasási sebesség | 100 MB/s |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Kapacitás | 128 GB |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 vagy újabb, Linux kernel 2.6 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085935472 |
| Formátum: | Sapka |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 4,6 mm |
| Szélesség: | 12,2 mm |
| Mélység: | 34,8 mm |
| Súly: | 4 gramm |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 vagy újabb, Linux kernel 2.6 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

