Activejet ATB-248MNX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN248XLM csere; Supreme; 2300 oldal; lila)
Kód: EXPACJTBR0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-248MNX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN248XLM csere; Supreme; 2300 oldal; lila)| Színes patronok száma | 1 |
| Csere erre: | Brother TN248XLM |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód | Brother TN248XLM |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás | 2300 oldal. |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Kompatibilitás | Brother DCP: L3520CDW, L3560CDW. Brother HL: L3220CW, L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L3740CDW, L8340CDW, L8390CDW. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123941 |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Csere erre:: | Brother TN248XLM |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód: | Brother TN248XLM |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Fekete tonerkapacitás: | 2300 oldal. |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Kompatibilitás: | Brother DCP: L3520CDW, L3560CDW. Brother HL: L3220CW, L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L3740CDW, L8340CDW, L8390CDW. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

