Activejet AH-M652RX (HP 652 csere tinta F6V25AE/F6V24AE; Prémium; 1 x 20 ml, 1 x 21 ml; fekete, színes)
Kód: EXPACJAHP0292
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-M652RX (HP 652 csere tinta F6V25AE/F6V24AE; Prémium; 1 x 20 ml, 1 x 21 ml; fekete, színes)| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Tápegység típusa | Többcsomagos csomagolás |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 1580 oldal. |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Csere erre: | HP 652 |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| OEM-kód | HP 652 F6V25AE/F6V24AE nyomtatópatron |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás | HP Deskjet Ink Advantage: 1115, 2135, 2136, 3635, 3636, 3700, 3775, 3785, 3787, 3789, 3790, 3830, 3835, 4530, 4535, 4675, 5075, 5275. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Változat | Prémium |
| Osztály | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus | F6V24AE |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +180%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron Teljes tintakapacitás oldalanként: 1580 |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443111061 |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Tápegység típusa: | Többcsomagos csomagolás |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 1580 oldal. |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Csere erre:: | HP 652 |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| OEM-kód: | HP 652 F6V25AE/F6V24AE nyomtatópatron |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet Ink Advantage: 1115, 2135, 2136, 3635, 3636, 3700, 3775, 3785, 3787, 3789, 3790, 3830, 3835, 4530, 4535, 4675, 5075, 5275. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Változat: | Prémium |
| Osztály: | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus: | F6V24AE |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +180%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron Teljes tintakapacitás oldalanként: 1580 |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

