Activejet AH-M650RX (HP 650 CZ101AE/CZ102AE csere tinta; Prémium; 1 x 20 ml, 1 x 21 ml; fekete, színes)
Kód: EXPACJAHP0293
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-M650RX (HP 650 CZ101AE/CZ102AE csere tinta; Prémium; 1 x 20 ml, 1 x 21 ml; fekete, színes)| Tápegység típusa | Többcsomagos csomagolás |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Csere erre: | HP |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| OEM-kód | HP 650 CZ101AE/CZ102AE |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás | HP Deskjet Ink Advantage: 1015, 1515, 2515, 2545, 2645, 3515, 3545, 4515, 4645. |
| Kompatibilis tintapatron típus | 650 CZ102AE; 650 CZ101AE; |
| Technológia | Felújított |
| Változat | Prémium |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +100%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Osztály | A+ |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron Teljes tintakapacitás oldalanként: 1110 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443111054 |
| Tápegység típusa: | Többcsomagos csomagolás |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Csere erre:: | HP |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| OEM-kód: | HP 650 CZ101AE/CZ102AE |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet Ink Advantage: 1015, 1515, 2515, 2545, 2645, 3515, 3545, 4515, 4645. |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 650 CZ102AE; 650 CZ101AE; |
| Technológia: | Felújított |
| Változat: | Prémium |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +100%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Osztály: | A+ |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron Teljes tintakapacitás oldalanként: 1110 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

