Activejet AH-963MRX tinta HP nyomtatókhoz, Csere tinta HP 963XL 3JA28AE; Prémium; 1760 oldal; lila
Kód: EXPACJAHP0341
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-963MRX tinta HP nyomtatókhoz, Csere tinta HP 963XL 3JA28AE; Prémium; 1760 oldal; lila| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Csere erre: | HP 963XL 3JA28AE |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| OEM-kód | HP 963XL 3JA28AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 1760 oldal. |
| Színes tinta mennyisége | 25 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Prémium |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.075 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119692 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Csere erre:: | HP 963XL 3JA28AE |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| OEM-kód: | HP 963XL 3JA28AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 1760 oldal. |
| Színes tinta mennyisége: | 25 ml |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás: | HP OfficeJet Pro: 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9025. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Prémium |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

