Activejet AH-934BRX tinta (HP 934XL C2P23AE tintapatron csere; Prémium; 50 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0229
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-934BRX tinta (HP 934XL C2P23AE tintapatron csere; Prémium; 50 ml; fekete)| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | HP 934XL C2P23AE tintapatron |
| Fekete tinta mennyisége | 50 ml |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás | HP Officejet Pro: 6230 (E3E03A), 6830 (E3E02A). |
| Kompatibilis tintapatron típus | 934XL C2P23AE |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Osztály | A+ |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.114 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443098973 |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | HP 934XL C2P23AE tintapatron |
| Fekete tinta mennyisége: | 50 ml |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás: | HP Officejet Pro: 6230 (E3E03A), 6830 (E3E02A). |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 934XL C2P23AE |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Osztály: | A+ |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

