Activejet AH-932BRX tinta (HP 932XL CN053AE tintapatron csere; Prémium; 30 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0205
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-932BRX tinta (HP 932XL CN053AE tintapatron csere; Prémium; 30 ml; fekete)| OEM-kód | HP 932XL CN053AE |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége | 30 ml |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás | HP Officejet Pro: 6100, 6600, 6700, 7110, 7610, 7612. Officejet: 7510. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +30%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Változat | Prémium |
| Osztály | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus | 932XL CN053AE |
| Technológia | Felújított |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.092 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443015482 |
| OEM-kód: | HP 932XL CN053AE |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége: | 30 ml |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás: | HP Officejet Pro: 6100, 6600, 6700, 7110, 7610, 7612. Officejet: 7510. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +30%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Változat: | Prémium |
| Osztály: | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 932XL CN053AE |
| Technológia: | Felújított |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

