Activejet AH-912YRX tinta HP nyomtatókhoz, HP 912XL 3YL83AE csere tinta; Prémium; 990 oldal; sárga
Kód: EXPACJAHP0338
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-912YRX tinta HP nyomtatókhoz, HP 912XL 3YL83AE csere tinta; Prémium; 990 oldal; sárga| Csere erre: | HP 912XL 3YL83AE |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| OEM-kód | HP 912XL 3YL83AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 990 oldal. |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Színes tinta mennyisége | 12 ml |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek | Borostyán |
| Kompatibilitás | HP OfficeJet Pro: 8020, 8022, 8023, 8024, 8025, 8026, 8028, 8035. HP OfficeJet: 8010, 8012, 8013, 8014, 8015, 8017. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Prémium |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119661 |
| Csere erre:: | HP 912XL 3YL83AE |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| OEM-kód: | HP 912XL 3YL83AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 990 oldal. |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Színes tinta mennyisége: | 12 ml |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek: | Borostyán |
| Kompatibilitás: | HP OfficeJet Pro: 8020, 8022, 8023, 8024, 8025, 8026, 8028, 8035. HP OfficeJet: 8010, 8012, 8013, 8014, 8015, 8017. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Prémium |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | A tintát a helyi veszélyes hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

