Activejet AH-901CR tinta (HP 901 CC656AE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-901CR tinta (HP 901 CC656AE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | HP 901 CC656AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 500 oldal. |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP 901 |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás | HP Officejet: 4500, J4500, J4524, J4540, J4550, J4580, J4600, J4624, J4660, J4680. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +40%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Változat | Prémium |
| Osztály | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus | 901 CC656AE |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452128258 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | HP 901 CC656AE |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 500 oldal. |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP 901 |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP Officejet: 4500, J4500, J4524, J4540, J4550, J4580, J4600, J4624, J4660, J4680. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Változat: | Prémium |
| Osztály: | A+ |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 901 CC656AE |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

