Activejet AH-651BRX (HP 651 C2P10AE csere tinta; Prémium; 20 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0304
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-651BRX (HP 651 C2P10AE csere tinta; Prémium; 20 ml; fekete)| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód | HP 651 C2P10AE |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Csere erre: | HP 651 |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 720 oldal. |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000 |
| Kompatibilitás | HP DeskJet Ink Advantage: 5575. HP Deskjet: 5645. HP OfficeJet: 202, 202C, 252. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Osztály | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus | 651 C2P10AE |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105848 |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód: | HP 651 C2P10AE |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Csere erre:: | HP 651 |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 720 oldal. |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000 |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet Ink Advantage: 5575. HP Deskjet: 5645. HP OfficeJet: 202, 202C, 252. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Osztály: | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 651 C2P10AE |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

