Activejet AH-650CR tinta (HP 650 CZ102AE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0226
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-650CR tinta (HP 650 CZ102AE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)| OEM-kód | HP 650 CZ102AE |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 420 oldal. |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Csere erre: | 650 LE |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Kompatibilitás | HP Deskjet Ink Advantage: 1015, 1515, 2515, 2545, 2645, 3515, 3545, 4515, 4645. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +110%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus | 650 CZ102AE |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443097150 |
| OEM-kód: | HP 650 CZ102AE |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 420 oldal. |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Csere erre:: | 650 LE |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet Ink Advantage: 1015, 1515, 2515, 2545, 2645, 3515, 3545, 4515, 4645. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +110%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 650 CZ102AE |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

