Activejet AH-305CRX tintapatron 1 darab Kompatibilis nagy (XL) töltetű ciánkék, magenta, sárga
Kód: EXPACJAHP0333
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-305CRX tintapatron 1 darab Kompatibilis nagy (XL) töltetű ciánkék, magenta, sárga| OEM-kód | HP 305XL 3YM63AE |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete tinta mennyisége | 18 ml |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 350 oldal. |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Csere erre: | HP 305XL |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás | HP DeskJet: 4230e, 2331, 2700, 2700e, 2710, 2710e (26K72B), 2720, 2720e (26K67B), 2721, 2721e (26K68B), 2726B, 2722e 2723, 2723e (26K70B), 2724, 2724e, 2755e, 2810e, 2820e, 2823e. HP DeskJet Plus: 4110, 4110e (26Q91B), 4120, 4120e (26Q90B), 4121e, 4122, 4122e (26Q92B), 4130, 4130e (26Q93B), 4132e. HP Envy: 6000, 6010, 6010e (2K4U9B), 6012e, 6020, 6020e (223N4B), 6022, 6022e (223N5B), 6030, 6030e (2K4U7B), 6032, 6032e (2K4U8B), 6055e. HP Envy Pro: 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6422e, 6430, 6430e, 6432, 6432e. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | + 80%-kal több, mint az eredeti gyári ár |
| Változat | Prémium |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest | +80% |
| Technológia | Felújított |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Chippel és nyomtatófejjel. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116486 |
| OEM-kód: | HP 305XL 3YM63AE |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete tinta mennyisége: | 18 ml |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 350 oldal. |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Csere erre:: | HP 305XL |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet: 4230e, 2331, 2700, 2700e, 2710, 2710e (26K72B), 2720, 2720e (26K67B), 2721, 2721e (26K68B), 2726B, 2722e 2723, 2723e (26K70B), 2724, 2724e, 2755e, 2810e, 2820e, 2823e. HP DeskJet Plus: 4110, 4110e (26Q91B), 4120, 4120e (26Q90B), 4121e, 4122, 4122e (26Q92B), 4130, 4130e (26Q93B), 4132e. HP Envy: 6000, 6010, 6010e (2K4U9B), 6012e, 6020, 6020e (223N4B), 6022, 6022e (223N5B), 6030, 6030e (2K4U7B), 6032, 6032e (2K4U8B), 6055e. HP Envy Pro: 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6422e, 6430, 6430e, 6432, 6432e. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | + 80%-kal több, mint az eredeti gyári ár |
| Változat: | Prémium |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest: | +80% |
| Technológia: | Felújított |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Chippel és nyomtatófejjel. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

