Activejet AH-304CRX tinta (HP 304XL N9K07AE tintapatron csere; Prémium; 18 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0245
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-304CRX tinta (HP 304XL N9K07AE tintapatron csere; Prémium; 18 ml; színes)| Modell | Összeegyeztethető |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest | +20% |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Csere erre: | HP 304XL |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Színes tinta mennyisége | 18 ml |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| OEM-kód | HP 304XL N9K07AE |
| További információk | Chip kazetta |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 360 oldal. |
| Kompatibilitás | HP DeskJet: 2620, 2630, 3720, 3730, 3760, 3750, 3762. HP Envy: 5020, 5030, 5032, 5055. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105879 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nagyobb teljesítmény az OEM-hez képest: | +20% |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Csere erre:: | HP 304XL |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Színes tinta mennyisége: | 18 ml |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| OEM-kód: | HP 304XL N9K07AE |
| További információk: | Chip kazetta |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 360 oldal. |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet: 2620, 2630, 3720, 3730, 3760, 3750, 3762. HP Envy: 5020, 5030, 5032, 5055. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +20%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

